Ida Östensson
Kontaktperson Ida Östensson
Ordförande och kommunikationsansvarig
ida@makeequal.se
070 - 544 07 98

Frida Hasselblad
Kontaktperson Frida Hasselblad
VD
frida@makeequal.se
0739-834732

Armina Etminan
Kontaktperson Armina Etminan
Utbildningsansvarig
armina@makeequal.se
0736-10 52 15

Niklas Berg
Kontaktperson Niklas Berg
Ansvarig Make Equal Analytics och jämlikhetsanalyser
niklas@makeequal.se
073 - 180 91 96

Kristina Wicksell
Kontaktperson Kristina Wicksell
Kommunikatör och föreläsare
kristina@makeequal.se
0706 - 44 08 62

Kim Hof
Kontaktperson Kim Hof
Utbildningssamordnare
kim@makeequal.se
076 - 595 03 38

Yousef Lebbad
Kontaktperson Yousef Lebbad
Projektmedarbetare Skärpning
yousef@makeequal.se
076 - 595 03 37